zachmurzenie duże
20°
20°
sobota
Reklama
fot. klobucka.pl
Oceń radnego: Bogdan Praski najgorszy!
25 lutego 2018 r. | 11:45
4

877 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego, w tym 97. głosów na Wójta. Głosowanie wygrała Urszula Bujak. Najgorszy okazał się Wójt Bogdan Praski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Panki. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.4 odpowiedzi na “Oceń radnego: Bogdan Praski najgorszy!”

  1. Stefan pisze:

    W pełni zasługuje na ten tytuł.

  2. QWERT pisze:

    szkoda ze skala nie zaczyna sie od ” zera ”
    co niektorzy nawet na 1 nie zasluguja…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *