zachmurzenie duże
wtorek
Reklama
Oceń radnego: Bogdan Praski ponownie najgorszy!
04 czerwca 2017 r. | 21:37
2

662 głosy oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego, w tym 84. głosy na Wójta. Głosowanie wygrała Ewa Mirek. Najgorszy okazał się Wójt Bogdan Praski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Panki. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Bogdan Praski ponownie najgorszy!”

  1. Inka pisze:

    Wójt najgorszy !!!!! to głosowanie jest bardzo wiarygodne , właśnie to pokazuje wynik między Wójtem, a panią Mirek. Widać gołym okiem co Wójt Praski zrobił dla swojej gminy , piszecie jakie pozyskał dotacje , a za co możemy wyróżnić panią Ewę , co uzyskała jako radna dla swojego okręgu ??? proszę zobaczyć jaki gospodarz swojej zagrody ( trawa po pas , rozlatująca się huśtawka , przegniła ważka ) , na każdej wiosce place zabaw , fitnessy , a tu nic . I kto nalepszy ? Wójt czy Radna

  2. Z Panek pisze:

    Taki dobry i CBA w pankach , coś tu jest nie tak. Nawet ostatnio brakło na wypłaty i kredyt był potrzebny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *