zachmurzenie umiarkowane
23°
23°
sobota
Reklama
Oceń radnego: Bożena Skwara najgorsza!
02 grudnia 2018 r. | 16:42
8

472 głosy oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego i Wójta. Głosowanie wygrał Maciej Furmanek. Najgorsza okazała się Bożena Skwara.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Panki. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.8 odpowiedzi na “Oceń radnego: Bożena Skwara najgorsza!”

 1. KASIA pisze:

  Irenę K powinna być radną.Kobita sie marnuje .

  8
  1
  • Irena Kochel pisze:

   Nie rozumiem ,jak po tygodniu można ocenić,radnego ,że ktoś jest najgorszy ,a ktoś najlepszy.Przeciez oni jeszcze nie zdążyli się niczym wykazać.To jest Poprostu śmieszne.

   7
   1
  • Irena pisze:

   No właśnie.Może za wygląd ?

   2
   3
 2. KASIA pisze:

  Maciek w pełni zasłużyła na wygraną, pojechał z wrogami publicznymia jak niegdyś Maćko z Bogdańca.

  4
  4
  • Irena Kochel pisze:

   Szanowna pani Kasiu, nie chciałabym być radną w naszej gminie, ponieważ tego betonu się nie rozbije.wiem , że pani się ze mnie nabija,alei to zwisa i powiewa .Zobaczymy po połowie kadencji, kto z kogo się będzie śmiał (oczywiście chodzi mi o naszych radnych).

   1
   7
  • Leszek pisze:

   Irenko ten ” beton ” to mieszkańcy Panek przebili tak samo jak i w Sejmiku dzięki radnemu Kałuży , który zrozumiał że KO to “wydmuszka” , teraz to opozycja musi być czujna i patrzeć władzy na ręce , żeby za 3-4 lata ze słabego cementu znowu nie zrobił się beton . Nowa Wójt i Rada muszą zrozumieć że oni są dla mieszkańców a nie odwrotnie , bo niektórzy tego nie potrafią zrozumieć. Wiadomo że włodarze miast , gmin trzymają ” klucze” do skarbca , a biznes pójdzie w ” tango ” z każdym co ma te klucze , dlatego Urzędy powinny być transparentne , co Bodzio przez 8 lat nie potrafił zrozumieć .

   9
   1
 3. Wróżka pisze:

  To głosowanie zakrawa na czystą oponę,parodię w złym stylu . Jak można kogoś oceniać po miesiącu ? Chyba tylko na tej zasadzie lubię – 5 nie – 1 a może po wyglądzie zewnętrznym .Ludzie szanujcie się podobno większość to katolicy.

  5
  3
 4. Wróżka pisze:

  miało być kpinę tylko słownik w telefonie to przekręcił

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *