zachmurzenie umiarkowane
23°
23°
sobota
Reklama
Oceń radnego: Bożena Skwara znowu najgorsza!
28 maja 2017 r. | 18:16
2

828 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego, w tym 75. głosów na Wójta. Głosowanie wygrała Ewa Mirek. Najgorsza okazała się Bożena Skwara.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Panki. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Bożena Skwara znowu najgorsza!”

  1. Jola pisze:

    Weź się w końcu chłopie ogarnij!!! Ileż ta Kobieta ma wyborców??? Mała miejscowość, ludzie starsi a Ty szydzisz z normalnych ludzi,którzy dali kobiecie mandat radnej…. A że nie głosują bo mają to……to daruj sobie takie wpisy. Mają Cie gdzieś i ta Twoja stronkę. BOZENKA JESTESMY Z TOBĄ:-:-) 🙂

    .

  2. Jola pisze:

    Zapomniałam dopisać Bujak juz nie najlepsza wiec Mirek która najlepsza pominięta….Dobre Panie Gasiorski!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *