bezchmurnie
18°
18°
wtorek
Reklama
Oceń radnego: Brzęczek najlepszy!
11 sierpnia 2019 r. | 16:31
3

486 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego i Wójta. Głosowanie wygrał Krzysztof Brzęczek. Najgorsza okazała się Agnieszka Gmyrek-Wąsińska.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Panki. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Brzęczek najlepszy!”

 1. Mieszkaniec pisze:

  Pani Bujak ,lepiej by pani skończyła studia ,niż bawiła się podwyższaniem sobie rankingu . Jest pani tylko ciut ciut lepsza od poprzednika .

  14
  2
 2. mieszkańcy pisze:

  Mamy nadzieje że to przyszły WÓJT !!!!!!!!

  3
  10
 3. rolnik pisze:

  Na sesji mają głosować nad likwidacją targu, jestem ciekaw komu radni będą służyć, mieszkańcą gminy czy swoim niecnym interesą.

  4
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *