zachmurzenie duże
11°
11°
niedziela
Reklama
Oceń radnego: Brzęczek najlepszy!
09 czerwca 2019 r. | 10:49
2

871 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego i Wójta. Głosowanie wygrał Krzysztof Brzęczek. Najgorszy okazał się Krzysztof Sroka.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Panki. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Brzęczek najlepszy!”

 1. Ela pisze:

  Nasz chłopak , przyszły Wójt ! Brawo Krzyś !

  2
  1
 2. Z Panek pisze:

  Kiedy gmina zrobi porządek z kretami w gminie ,
  kiedy będzie audyt
  kolejna sprawa czy gmina zapłaci za wykonanie balustrady i czy pozwie byłego wójta z powództwa cywilnego o zwrot kosztów?

  3
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *