zachmurzenie duże
12°
12°
sobota
Reklama
Oceń radnego: Bujak najlepsza!
17 lutego 2019 r. | 18:50
2

560 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego i Wójta. Głosowanie wygrała Wójt Urszula Bujak. Najgorsza okazała się Agnieszka Gmyrek-Wąsińska.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Panki. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Bujak najlepsza!”

 1. Panki pisze:

  Brawo Ula

  11
  2
 2. Wróżka pisze:

  Jak to przeżyje ten pan co to musi być najlepszy,bo tak jest z przedszkolakami. Ale się cofa w rozwoju ten facet.

  3
  4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *