zachmurzenie duże
11°
11°
niedziela
Reklama
Oceń radnego: Bujak najlepsza!
08 września 2019 r. | 11:57
2

656 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego i Wójta. Głosowanie wygrała Wójt Urszula Bujak. Najgorsza okazała się Agnieszka Gmyrek-Wąsińska.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Panki. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Bujak najlepsza!”

 1. Sprawiedliwy pisze:

  Kiedy Rozczochrana zniknie z fotek ?Widok niezbyt miły dla oka .

  11
  • Bzyk pisze:

   Tej drugiej Pani widok też nie za ciekawy. Wiecznie nadenta miną. Jestem ciekawy za co ona jest taka najlepsza? Za te dziury na drogach, za zaniedbywanie tego co już zostało zrobione, za nic nie robienie? Z tym ostatnim się zgodzę. W Pankach zawsze był najlepszy ten kto nic nie robi. Nie ma się wtedy do czego doczepić, reporterzy nie mają o czym pisać, a gmina stoi w miejscu. No i fajnie:-)

   2
   1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *