zachmurzenie duże
31°
31°
piątek
Reklama
Oceń radnego: Bujak najlepsza!
06 października 2019 r. | 12:52
11

709 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego i Wójta. Głosowanie wygrała Wójt Urszula Bujak. Najgorsza okazała się Bożena Skwara.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Panki. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.

 11 odpowiedzi na “Oceń radnego: Bujak najlepsza!”

 1. Ala pisze:

  A to nie doszła jeszcze do tego pokoju w którym podejmie decyzje kiedy drogi naprawią?Dość spora ta gmina……,

  9
  2
 2. ele pisze:

  Drogi Panie Redaktorze.
  Pragnę zapytać czy posiada Pan w swoich zasobach bardziej aktualne zdjęcia, które mogłyby przyozdabiać pisane przez Pana artykuły? Artykuł jest o Pani Bujak a na fotografii Pani Wachowska.
  Pani Wachowska nie jest pracownikiem urzędu w Pankach (prawie od roku) ani radną.
  Z poważaniem.

 3. Ala pisze:

  A czy to prawda ze nowa Wójt tez szuka oszczędności na pracownikach obsługi szkół i przedszkoli?Może Pan Drogi Redaktor coś na ten temat się dowiedzieć ?

  16
  3
 4. Wera pisze:

  Pani Wójt robi oszczędności na pracownikach obsługi-to prawda . Za kilka stówek zabranych ludziom chce uratować gminę. ŻAŁOSNE!

  10
  4
 5. Mieszkankaniec pisze:

  Ale pracownikom w gminie podwyżki dała.
  I nagrody też
  Żałosne

 6. Ala pisze:

  Jednym zabrała to drugim dała.Pan Redaktor milczy na ten temat a jest on ciekawy do poruszenia .

  • Krys pisze:

   Chciałbym zapytać kiedy zaczyna prace P .Wojt tzn o której godzinie No bo po 8 rano mizna ja zobaczyć jak wyjezdza z domu swojego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *