zachmurzenie duże
24°
24°
niedziela
Reklama
Oceń radnego: Cezary Duda najlepszy!
31 marca 2019 r. | 10:43
10

1012 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego i Wójta. Głosowanie wygrał Cezary Duda. Najgorsza okazała się Katarzyna Gierak.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Panki. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.10 odpowiedzi na “Oceń radnego: Cezary Duda najlepszy!”

 1. Sprawiedliwy pisze:

  Co Furmanek opuściło Cię zezowate szczęście ?

  24
  21
 2. Nowa pisze:

  I w końcu wygrał najlepszy.

  4
  32
  • Vizir do wybielania pisze:

   jeszcze nie słyszałem, żeby ten radny chociaż raz się odezwał. To już lepiej Czesia dodać do rankingu, zawsze ma coś do powiedzenia. I nie zawsze gada od rzeczy.

   14
   1
 3. Głos z Konieczek pisze:

  Brawo Czarek! Jako mieszkańcy oczekujemy w naszej miejscowości kanalizacji i najważniejsze chodnik, ponieważ na drodze jest niebezpiecznie. Tiry jeżdżą jak szalone, a dzieci ta drogą chodzą do szkoły. Mamy nadzieję że nowy radny spełni te zadania. Pozdrawiam

  6
  1
 4. Kotek pisze:

  Pan Duda ,w czym jest najlepszy? .nie zabrał ani razu głosu, to dlatego jest najlepszy.Cala tą rada z panią Wójt na czele, to dno

  5
  4
 5. Radna pisze:

  W czym jest najlepszy,w oszukiwaniu,nawet o rodzine zadbac nie umie,tylko na kazdym kroku kochanka,czekamy na to az urzad skarbowy mu sie dobierze do tylka,za te jego przekrety

  3
  6
  • Znajoma pisze:

   Jego żonka to nie lepsza. Tylko dobrze się Jej przyjrzec to by się nie źle na Nią winy nazbierało,chłop pracowity,w polu od rana do wieczora a Ona z alfonsem sie smykała

   4
   6

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *