zachmurzenie duże
11°
11°
niedziela
Reklama
Oceń radnego: Damian Wieczorek najgorszy!
24 lutego 2019 r. | 13:26
3

527 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego i Wójta. Głosowanie wygrał Maciej Furmanek. Najgorszy okazał się Damian Wieczorek.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Panki. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Damian Wieczorek najgorszy!”

 1. Ziomek pisze:

  Rzutem na taśmę babochłop uciekł z ostatniego miejsca 🙂

  4
  20
 2. Franek pisze:

  A ty Ziomek to jesteś chlopobaba. A tak właściwie to chciałbyś być. Ty to nie powiem kogo przypominasz

  18
  4
  • Wróżka pisze:

   Ziomek, czyli Furmanek ,a ty to niby kto jesteś .Jedno wiem, że jesteś niedowartościowany facet ,z resztkami męskości, bo tak się zachowujesz. Prawdziwy facet nie musi nic zrobić ,a ma to coś.

   13
   6

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *