zachmurzenie umiarkowane
23°
23°
sobota
Reklama
Oceń radnego: Ewa Mirek najgorsza!
27 stycznia 2019 r. | 13:09
2

489 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego i Wójta. Głosowanie wygrał Maciej Furmanek. Najgorsza okazała się Ewa Mirek.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Panki. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Ewa Mirek najgorsza!”

 1. Wróżka pisze:

  Szanowny redaktorze to głosowanie to żenada. W jaki sposób przez jeden wieczór można dodać komuś 100 głosów? Ja znam sposób,ale uważam,że nie przystoi tego wykorzystywać.Przerwij Pan to bzdurne głosowanie,bo pewnie Pan Furmanek nabawił się bezsenności .

  13
  1
 2. Sprawiedliwy pisze:

  Wróżki masz rację . Z moich obserwacji wynika że Furmanek bardzo nie lubi wręcz nie znosi Mirek, zeby aż tak się poświęcać.

  12
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *