bezchmurnie
15°
15°
poniedziałek
Reklama
Oceń radnego: Ewa Mirek najlepsza!
13 maja 2018 r. | 10:22
4

450 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego i Wójta. Głosowanie wygrała Ewa Mirek. Najgorsza okazała się Bożena Skwara.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Panki. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.4 odpowiedzi na “Oceń radnego: Ewa Mirek najlepsza!”

 1. Lidka pisze:

  Nikogo nie dziwi że Radna Ewa jest najlepsza , widać gołym okiem ile zrobiła dla osiedla !!!!

  6
  2
 2. IRENA pisze:

  potrafiła też dogadać się z Wójtem co do dowozu dzieci przez rodziców do przedszkola koło bloków

  3
  1
 3. Leszek pisze:

  no to każdy mieszkaniec chciałby mieć taką radną , która tak dobrze działa w swojej dzielnicy , więcej takich Radnych a Panki będą się zmieniać nie do poznania

  4
  1
 4. Ela pisze:

  Tak dobry samorządowiec , to może pani Ewo na Wójta ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *