bezchmurnie
15°
15°
poniedziałek
Reklama
Oceń radnego: Fryderyk Burzyk najgorszy!
03 lutego 2019 r. | 13:22
21

1140 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego i Wójta. Głosowanie wygrała Wójta Urszula Bujak. Najgorszy okazał się Fryderyk Burzyk.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Panki. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.21 odpowiedzi na “Oceń radnego: Fryderyk Burzyk najgorszy!”

 1. Rysiek pisze:

  Ładnie… wójt się bawi, telefonów nie odbiera a Panki całe zasypane śniegiem. Auta i autobusy w rowach, dzieci nie dotarły do szkoły, ludzie do pracy, bo co? Bo zima zaskoczyła? Już wczoraj mówili, że spadnie 20 cm śniegu, cała noc sypalo a pługi dopiero rano wyjechały ! Jak się Pani szanowna wójt wyspała!

  6
  20
  • Nowy pisze:

   Po 5 razy było dzwonione do firmy co odświeża A i tak nie odśnieżyli wszystkiego , podstawa to zmieniać firme .

  • Paweł pisze:

   A na janikach pod lasem to trzeba specjalne oświadczenie dla Pana Jarka żeby raczył odświeżyć I tak jest na każdej wiosce .

 2. Ona pisze:

  Ja myślę żeby brzeczek, Czesiek i jeszcze paru nierobów wzięło wreszcie za łopaty i pomogło Bujakowej jak sobie nie radzi

  6
  20
  • Stefan pisze:

   Ona a Ty możesz przyjechać possać jakbyś chciała.

   14
   3
  • Jarosław Brzęczek pisze:

   Brzęczkowi stan dróg zimą nie przeszkadzał nawet za czasów Bogdana Praskiego. Jedynie dziurawe drogi były tematem dwóch albo trzech artykułów i to po interwencji czytelników, którzy uszkodzili sobie na nich auta. W tym roku od dwóch tygodni jest podpisana umowa z ADAC Lewar na naprawę uszkodzonej nawierzchni, która już się zaczęła. Na razie przygotowania i niewielkie łatanie przed właściwym remontem. Za poprzedniego wójta drogi były pozimowo naprawione we wrześniu czy sierpniu. Więc nie ma powodu do narzekania.

   A skoro nieodśnieżone drogi mi nie wadzą, to dlaczego miałbym je odśnieżać? Przecież, jak Wam przeszkadzają, to weźcie się do pracy.

   10
   3
 3. Krzychu pisze:

  Stefan Ty weź się lepiej za tą lokatę jak Ona mówi.. Na nagrodę to sobie trzeba zasłużyć.
  A tak na marginesie – kulturą nie grzeszysz, taki zwykły CHAM z ciebie

  6
  12
  • Stefan pisze:

   No tak Ty za to grzeszysz kulturą, w dodatku jesteś ryży i często w nagrodę dostajesz do ssania. SUPER.

   14
   2
 4. Rysiek pisze:

  Redaktorek nawet z aparatem nie dojechał żeby zrobić zdjęcie jak PKS do rowu w Zwierzyńcu wpadł bo tak było zasypane. Podobno PKS ma obciążyć gminę kosztami bo ściągnął wyciągarkę aż z Częstochowy. Wójt jak zwykle nie odbierał telefonu

  11
  2
 5. Mieszkankaniec pisze:

  Ale interesuje nas mieszkańców co robi ą czego nie wójt Panek …
  Pani wójt znów nie bylo w urzędzie. Dwa dni Dopiero co wróciła z trzydniowego wyjazdu z luksusowego hotelu a tutaj już następny. Tym razem gościła się luksusowym czterogwiazdkowym hotelu w Jaworzu.

  SPA Hotel Jawor położony jest w urokliwej okolicy w Jaworzu, u podnóża szczytu Błatnia. Ten czterogwiazdkowy obiekt oferuje przestronne pokoje, bezpłatne WiFi oraz wspaniałe zaplecze spa.

  Pokoje w hotelu są ładnie i nowocześnie urządzone. Z wielu roztaczają się malownicze widoki na okolicę, .
  Udogodnienia w hotelu Jawor obejmują kryty basen, wannę z hydromasażem, łaźnię turecką oraz spa oferujące szeroki wachlarz zabiegów i masaży. W okolicy można pojeździć na rowerze oraz na nartach, a także wybrać się na pieszą wędrówkę.
  Gdyby pani wójt była spragniona wrażeń to hotel oferuje:
  basen
  peeling ciała
  zabiegi na ciało
  pedicure
  manicure
  makijaż
  depilacja woskiem
  zabiegi na twarz
  zabiegi upiększające
  leżaki lub krzesełka plażowe
  ręczniki kąpielowe/plażowe
  basen z podgrzewaną wodą
  kryty basen
  odkryty basen
  odkryty basen
  kryty basen
  łaźnia turecka/parowa
  wanna z hydromasażem / jacuzzi
  masaż spa i centrum odnowy biologicznej
  solarium
  centrum fitness
  sauna

  Wszystko to za pieniądze podatników
  Jak poprzedni wójt pojechał do bylejakiego trzygwiazdkowego hotelu (za darmo bo z projektu) to Brzęczek piał na cały powiat. To jest ta bezstronność? Bez obaw redaktorze, na bieżąco będziemy informować o wszystkich wyjazdach:)

  3
  31
  • Wróżka pisze:

   Do ,,Mieszkaniec,, – dlaczego nie piszesz w swoim imieniu tylko używasz NAS .Nie pomyślałeś,że w tym hotelu odbywa się wiele konferencji z różnych zakładów, urzędów, a ceny nie są aż tak wygórowane ,obliczane indywidualnie dla danego przedsiębiorstwa.Wydaje Ci się, że ludzie nie potrafią odczytać tego co oferuje hotel ? Nie potrzebują tylu informacji, ponieważ potrafią czytać .

   26
   3
  • Mieszkankaniec pisze:

   Dlatego mają napisane czarno na białym żeby mogli przeczytać.
   Brzeczek był tak samo skrupulatny. Aż nadto. … bo widział cenę mimo że pobyt był darmowy. A tutaj niestety gmina płaci.. Czyli brzeczek widzial to czego nie bylo a to co jest to nie widzi.
   Więc jego słowami – Wróżka nie szpinaj się tak bo Ci żyłka pęknie ????

   2
   19
  • Wróżka pisze:

   ,,Szpinaj,, od czego to od szpinaku ha ha ha ha panie Mieszkaniec.

   16
  • Jarosław Brzęczek pisze:

   Elu czy mieszkanko, jak wolisz.. Wójtowie – o czym dobrze wiesz mają w zakresie czynności reprezentowanie gminy. Na trzydniowym spotkaniu w Wiśle w sprawie RIT-ów, wójt Urszula Bujak pojawiła się, bo była zaproszona – jak zwykło się w takich sytuacjach zapraszać. Nie wiem czy wójt Bogdan Praski był zapraszany na takie szkolenia od czasu gdy najpierw skompromitował się w Internecie, a później próbował “wykolegować” pozostałych włodarzy miast i wsi na środki przyznane na OZE – podejrzewam, że zaproszeń takich nie było.

   W hotelu Jawor na konwent wójtów jechali pozostali włodarze z naszego regionu – podobnie, jak Urszula Bujak. W mojej ocenie przez trzy miesiące pracy już zasłużyła sobie na to, by jeździć. Być może nie wszyscy już wiedzą co udało się w gminie dotychczas zrobić, a jakie szwindle wykryć. Samo to, że sprawy są już kierowane do prokuratury wskazuje na prawidłowy kierunek działania. Również to, że w tym krótkim okresie zdążyła znaleźć skarbnika – bez nowego zatrudnienia, sekretarza – bez zwiększenia zatrudnienia i zreorganizować pracę urzędu, budzić musi szacunek. Poprzednia władza przez rok nie umiała znaleźć i zatrzymać skarbnika, a urządzała w tym celu wręcz “łapanki” o czym szeroko pisałem i do czego nie ma potrzeby wracać.

   O innych sprawach – w tym wydatkach na firmę Kingmaker – której wójt nie znał, nie zatrudniał, a ci dwaj weseli panowie chodzili sobie po gminie, bo lubili spacerować, a gazetę wydawali z własnych środków – będziemy lada moment znów informować, bo okazuje się, że wypłacono im z kasy gminy bardzo dużo pieniędzy.

   Pozdrawiam

   10
   2
  • Ona pisze:

   Ty naprawdę opóźniony jesteś.
   Wszyscy to wiedzieli I przede wszystkim zrozumieli a Ty dopiero teraz zrozumiałeś że wójtowie jeździli i jest to normalne. Pół roku temu jeszcze nie zrozumiałeś że to normalne że wójt jeździ..
   Poziom twojej inteligencji jest odwrotnie proporcjonalny do Twojego wzrostu.

   3
   6
  • Jarosław Brzęczek pisze:

   Ona

   Jeśli zastosować zasadę proporcjonalności wzrostu do rozumu, a ja cenię Twoją inteligencję bardzo – to musisz mieć góra z metr dwadzieścia, by być aż tak błyskotliwa.

   Co do drugiej sprawy, że jestem opóźniony, też się z Tobą muszę zgodzić. To chyba jedyny powód, że komentuję Twój wpis. Bo jak to mówią, nie gadaj z wariatami, bo ktoś słuchający z boku może was nie rozróżniać i pomylić.

   Miłego dnia 🙂

 6. Krzychu pisze:

  Tego nawet komentować nie ma jak. Tym wpisem dowiodles tylko redaktorzyno że poważnie powinieneś się leczyć. Jeśli ktokolwiek się tego podejmie a nie uzna za przypadek beznadziejny

  1
  6
 7. Sprawiedliwy pisze:

  Czy ta pani jak to ją nazwali Rozczochrana założyła firmę detektywistyczną ? Przecież śledzi Panią Wójt. Oj może w tym zawodzie się sprawdzi .

  9
  1
 8. Drogowiec pisze:

  Krzychu jesteś pajacem. Zobaczymy kto się będzie śmiał ostatni 🙂

  6
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *