zachmurzenie duże
11°
11°
poniedziałek
Reklama
Oceń radnego: Furmanek najgorszy!
14 kwietnia 2019 r. | 19:01
4

1520 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego i Wójta. Głosowanie wygrała Ewa Mirek. Najgorszy okazał się Maciej Furmanek.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Panki. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.4 odpowiedzi na “Oceń radnego: Furmanek najgorszy!”

 1. Wróżka pisze:

  Chyba Furmanek ma stan przedzawałowy . Będzie musiał iść się napić .

  17
  3
 2. olo pisze:

  A ty siadaj na wibrator stara ruro i w drogę.

  3
  25
 3. Wróżka pisze:

  Mając 35 lat jestem stara ,a Ty w takim razie jaki jesteś ? Chyba kolega Furmanka od kieliszka. Jak nazwiesz tego podstarzałego plejboja co to nie potrafi przeygrywać ?

  21
  3
  • Anka pisze:

   Ty Wróżka w tych latach swoich to chyba czeski błąd popełniłaś. 53 a nie 35. Niestety nie da się ukryć

   3
   12

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *