zachmurzenie duże
11°
11°
poniedziałek
Reklama
Oceń radnego: Furmanek najlepszy
06 stycznia 2019 r. | 17:39
6

801 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego i Wójta. Głosowanie wygrał Maciej Furmanek. Najgorsza okazała się Bożena Skwara.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Panki. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.6 odpowiedzi na “Oceń radnego: Furmanek najlepszy”

 1. Wróżka pisze:

  Proszę mi powiedzieć, co daje ten ranking? W ostatniej kadencji nawet nie było posumowania wyników za całość . Komu on jest potrzebny ? Według mnie jest to bezsensowne głosowanie.

  46
  2
 2. Wróżka pisze:

  Pan Furmanek pewnie pracuje z dziećmi , bo wychodzi z niego zdziecinnienie .No panie Furmanek za wszelka cenę na pierwszym miejscu.Jeszcze nie ma pan żadnych dokonań, więc tak trzeba się dowartościować.

  26
  3
 3. Nowak pisze:

  A co twoja faworytka blondniemota miała wygrać ?

  1
  25
 4. Wróżka pisze:

  Tak, Pani Bujak nie jest blondniemotą .To kobieta z klasą i z głową na karku jak to się mówi.

  27
  • Nowak pisze:

   Źle mnie zrozumiałaś o tę drugą blondi mi chodziło. Pani wójt powinna być z tego rankingu zdjęta żeby miała spokój w ogarnianiu tego bajzlu

   7
   2
 5. Wróżka pisze:

  Skoro panią Bujak nazwałaś/eś niemotą ,to jak opiszesz Peaskuego ? Oj oj oj nieładnie .Nieżle mi się przedstawiłeś / aś.

  25
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *