zachmurzenie duże
20°
20°
sobota
Reklama
Oceń radnego: Katarzyna Gierak najlepsza
16 kwietnia 2024 r. | 12:14
22

647 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego i Wójta. Głosowanie wygrała Katarzyna Gierak. Najgorsza okazała się Wójt Urszula Bujak.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj . od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym . W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Panki. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.22 odpowiedzi na “Oceń radnego: Katarzyna Gierak najlepsza”

 1. Gość pisze:

  Kolejne kłamstwo Pani Wójt
  wychodzi na jaw
  Ponieważ nie ma żadnej zgody na drogę do przedszkola gminnego w Pankach.
  A Pani Bujak twierdzi inaczej by ugrać kilka głosów na wybory!!!

  • mieszkaniec pisze:

   to jakiś fake news , przecież nikt tam nie zabrania dojazdu do przedszkola .

  • mieszkaniec pisze:

   Co to za sukces ? niech napisze co w zamian za korzystanie z dojazdu do przedszkola przy ul 1 Maja , ile będzie ten niby sukces kosztował Gminę .

  • Piter. pisze:

   nie siej zamętu ponieważ zgoda jest podpisana akt notarialny jest podpisany droga jest udostępniona przez wspólnotę mieszkaniową nieodpłatnie jako służebność można zapytać śmiało przedstawicieli wspólnoty mieszkaniowej jak również można iść do urzędu gminy i zobaczyć jak notarialny zainteresuj się bardziej tym ile pan praski zapłacił za tą drogę dojazdową do przedszkola kiedy została zrobiona bo ja widzę że zostało tylko za nią zapłacone i po wielkich hałasach zostały zrobione krawężniki i skromna podbudowa

  • mieszkaniec pisze:

   Do Piter. : skoro jesteś taki zorientowany że Praski zrobił tylko krawężniki i skromną przebudowę ,to co Wójt zobowiązała zrobić Wspólnocie na ich prywatnym terenie w zamian na korzystanie z dojazdu .

 2. Ola pisze:

  na kłobuckiej pisze ze jest porozumienie

 3. Ula pisze:

  Kasia skończ już kupować sponsorowane głosowania tutaj bo takie ustawione wyniki są już nudne

 4. mieszkaniec pisze:

  Czy niedbalstwo ( ławki , molo , place zabaw ) , a potem wymiana na nowe możemy nazwać sukcesem . Wiadomo że drewno jak malujemy czy konserwujemy to wytrzyma z 10 lat , a jak nie dbamy o to , to za 2 lata się rozpadnie , ale jak Gminę przez całą kadencję nie stać na puszkę farby czy impregnatu to tak to wychodzi . W Pankach potrzebny jest prawdziwy gospodarz .

  • Mieszkanka z Panek pisze:

   No tak a później wymiana desek na molo kosztuje 60 tys. Gdyby dbała o plac zabaw dla dzieciaków dziś nie trzeba by było robić go od podstaw. Pani wójt chodząc po ulicach może warto by było wejść zobaczyć jak wygląda plac zabaw przy paczkomacie? Jeżeli moje dziecko zrobi sobie tam krzywdę to ściągnę do Panek telewizję a gmina się nie wypłaci. To trzeba zamknąć! czy ktoś w tej gminie myśli o bezpieczeństwie czy tylko o kampanii wyborczej w godzinach pracy?

  • mieszkaniec pisze:

   a kto podpisuje te przeglądy placów zabaw , taki plac zabaw oddany do użytku to kłopoty dla podpisującego .

 5. mieszkaniec pisze:

  Gmina chwali się wyremontowanymi łazienkami w urzędzie , a ja pytam po co w Pankach są te ZAMKNIĘTE szalety przy ul 1 Maja . Skoro nie można z nich korzystać to może zacznijmy na nich zarabiać , oprowadzając wycieczki . Za placowe na ryneczku od sprzedających gmina bierze opłaty , ale nikt nie zastanawia się gdzie oni mogą załatwić swoje potrzeby .

 6. Mieszkanka z Panek pisze:

  tam nie trzeba przeglądu robić żeby samemu stwierdzić że trzeba to zamknąć! wystające ostre elementy, przecież jak na to wpadnie małe dziecko to dojdzie do tragedii. Ja rozumiem okres wyborczy, kampanie zarówno jednej jak i drugiej kandydatki ale na litość boską trzeba myśleć też o Bożym świecie

  • Aga pisze:

   To dajmy nowej szansę , niech pokaże co potrafi.
   Faktem jest że zrobiła więcej dla dzieci jak Bujak, bo dała na zabawki i książki wszystkie środki co zarobiła jako radna.
   A nikt nie oddał jeszcze jak pamiętam od 30 lat .

 7. Mieszkaniec pisze:

  Kasia się nie nadaje, popytać proszę jaki ma charakterek

  • mieszkaniec pisze:

   Charakter nie ma tu żadnego znaczenia , ważne żeby umiała rozmawiać z mieszkańcami , a petentów odwiedzających urząd nie traktowała jak intruzów i miała dobrych doradców wokół siebie , to wtedy gmina będzie się rozwijała .

  • Mieszkanka pisze:

   A jaki na Ula,
   chamstwo i arogancja mało tego kim się obstawiła.
   Sekretarz zadziera nosa a nie ma pojęcia o niczym
   inwestycje byle że jest stanowisko , na USC kogo się złapie, była dziewczyna kumata to wygnali .
   A co naj gorsze nie mamy nikogo co potrafi napisać wniosek o dotację jakie kolwiek

 8. GRAND pisze:

  Na tym forum o pani Wójt piszemy tylko dobrze , albo wcale , inaczej będziemy mieć do czynienia z milicją i znowu kryminalni będą mieć ręce pełne roboty .

 9. Sędzia zgred pisze:

  wszyscy źle piszący o Kasi powinni pójść do paki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *