słabe opady deszczu
32°
32°
piątek
Reklama
Oceń radnego: Katarzyna Gierak najlepsza!
02 czerwca 2019 r. | 20:00
1

665 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego i Wójta. Głosowanie wygrała Katarzyna Gierak. Najgorsza okazała się Agnieszka Gmyrek-Wąsińska.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Panki. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Katarzyna Gierak najlepsza!”

  1. Gosc pisze:

    I dalej zabawa w ciuciubabke NAJLEPSZA/Y NAJGORSZNAJGORSZA/Y ???Moze jakies argumenty?!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *