słabe opady deszczu
poniedziałek
Oceń radnego: Katarzyna Gierak najlepsza
21 marca 2021 r. | 13:36
4

1005 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego i Wójta. Głosowanie wygrała Katarzyna Gierak. Najgorsza okazała się Ewa Mirek.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj . od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym . W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Panki. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.4 odpowiedzi na “Oceń radnego: Katarzyna Gierak najlepsza”

 1. Ela pisze:

  Panie redaktorze proszę zastąpić ten bzdetny sondaż „niemej rady ” artykółem ” WIZYTÓWKA PANEK ” lub ” CZYSTE PANKI ” , żeby forumowicze mogli przekazywć gdzie są śmieci przydrożne , dziury w drodze , bo wiem że pracownicy urzędu czytają tę stronę i wtedy mogliby szybciej reagować , żeby nie wstydzić się bałaganem wjeżdzając do naszej gminy . —— przystanek Ślusarze ( śmieci ) kierunek Panki – Krzepice

 2. mieszkaniec pisze:

  2. śmieci w rowie LEWIATAN bloki – Hala Sportowa

 3. blokorz pisze:

  kupa gałęzi i liści za śmietnikiem ( bloki ) w kierunku hołdy , a w rowie śmieci !!!

 4. Stary pisze:

  Naj większy bałagan to w gminie raczej , zaczynając od sekretarz

  17

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *