zachmurzenie duże
23°
23°
piątek
Reklama
Oceń radnego: Katarzyna Gierak najlepsza!
30 grudnia 2018 r. | 21:19
6

700 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego i Wójta. Głosowanie wygrała Katarzyna Gierak. Najgorsza okazała się Bożena Skwara.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Panki. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.6 odpowiedzi na “Oceń radnego: Katarzyna Gierak najlepsza!”

 1. Kotek pisze:

  A czym się wykazała że jest najlepsza?. Czekałem na życzenia świąteczne od pani Wójt w mediach społecznościowych,i się nie doczekaliśmy.A dlaczego nie jest udostępniony w mediach budżet na rok 2019.

  4
  13
 2. Maria pisze:

  a co w spr sciekow wiadomo??????/

  12
  • Stefan pisze:

   Cisza bo nikomu nie zależy na wykryciu przestępców a środowisko niech sobie cierpi.

   14
 3. Kotek pisze:

  Z oczyszczalni tak wali wieczorami , że nieozna wytrzymać.Poprostu nie będziemy płacić za smród.Pani Wójt taką dumna ze wygrała wybory.W.nosie ma wyborców. Nie było LO życzeń ani na święta,ani na Nowy Rok.Zenada. Koszyka

  2
  13
 4. Maria pisze:

  z oczyszczalni wali i każdego to chyba wali…. bo jakoś nikt nie reaguje

  10
  • Bogdan pisze:

   Reagują, ale co z tego jak sądownictwo w Polsce jest do dupy niestety.. W normalnym kraju już niejeden odpowiedzialny za ten smród oglądał by świat zzakrat..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *