zachmurzenie duże
-2°
-2°
czwartek
Reklama
Oceń radnego: Krzysztof Brzęczek najlepszy!
03 marca 2019 r. | 11:53
6

2951 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego i Wójta. Głosowanie wygrał Krzysztof Brzęczek. Najgorszy okazał się Krzysztof Sroka.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Panki. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.6 odpowiedzi na “Oceń radnego: Krzysztof Brzęczek najlepszy!”

 1. Robert pisze:

  Plus dla władz gminy za zorganizowanie “złotych godów” w Kryształowej a nie u lokalnego “przedsiebiorcy”

  16
  2
  • Stefan pisze:

   Ta plus bo lepiej dać zarobić właścicielowi który mieszka poza Pankami. Naturalnie każdy ma prawo do wyboru lokalu, ale pisanie że to wielki plus to chyba przesada. Takim tokiem myślenia Panki daleko nie zajdą. Już pół roku mija i nic na plus się nie wydarzyło. Gdzie ten obiecany miód?

   1
   7
 2. Domestos pisze:

  Właścicielem kryształowej są mieszkańcy Panek i tutaj płacą podatki. Płacą w przeciwieństwie do niektórych innych przedsiębiorców z tej wsi.

  Stefek jakbyś miał pojęcie o czym piszesz, to może byś pisać przestał. Bo jak tak patrzę na twoje komentarze, to widzę, że jesteś jak pieczarka trzymany w ciemności i karmiony g…em.

  6
  1
  • Stefan pisze:

   Domestos jesteś bardziej tempy niż Ci się wydaje. Właścicielami budynku są mieszkańcy Panek ale restauracji nie. Wiem to za ciężkie żebyś zrozumiał. Ja Ci nie pomogę ale może ktoś się zlituje.

   Odniosłem się tylko do wczesniejszego komentarza w którym ktoś się wyraził że to wielki plus. Dla mnie to żaden plus bo jak już napisałem każdy ma prawo wyboru.

   1
   6
 3. Robert pisze:

  chodziło mi o wiadomo jakiego przedsiębiorcę… który raz, że zatrudnia szereg ludzi na “czarno”, dwa wg mnie jest zamieszany w zanieczyszczenie środowiska, a trzy, że poprzedni wójt umarzał mu podatki, a stać go było i jest nadal je płacić…

  8
  1
  • Stefan pisze:

   Jeden się do myśli a drugi nie, więc może oświeć wszystkich kto to taki? Nikt nie jest święty, a co do ludzi na czarno to każdy ma to na co się zgadza. Naprawdę nie jest u nas z pracą aż tak źle żeby zgadzać się na coś takiego, chyba że jest im to na rękę…..

   1
   6

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *