zachmurzenie duże
11°
11°
poniedziałek
Reklama
Oceń radnego: Krzysztof Brzęczek najlepszy!
29 grudnia 2019 r. | 13:19
8

1949 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego i Wójta. Głosowanie wygrał Krzysztof Brzęczek. Najgorszy okazał się Krzysztof Sroka.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Panki. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.8 odpowiedzi na “Oceń radnego: Krzysztof Brzęczek najlepszy!”

 1. Marian pisze:

  Pan Sroka nie ładnie zachowuje sie na fb.Jako osoba publiczna reprezentuje Gmine i Kościół powinnien mieć trochę bardziej poukładane w głowie.A ma dwa oblicza.

  7
  3
  • Leszek pisze:

   Maniek jesteśmy krajem katolickim , uważam że mając takiego radnego jak pan Sroka , każda sesja powinna zaczynać się od modlitwy .

  • Marian pisze:

   Opinie na temat tego Pana są przerażające.

   6
   1
 2. Marian pisze:

  Też tak uważam.Bardzo dobry pomysł dla Pana radnego.

 3. Obywatel pisze:

  ileż tu mądrości u komentujących !
  niestety pseudomądrości !
  każdy ma prawo do wyrażania własnego poglądu czy komentowania – dotyczy to każdego, również Pana radnego.
  zarzucacie nieładne zachowanie a sami ładne piszecie komentarze ?
  i jeszcze jedno Leszku – nie myl kraju katolickiego z krajem wyznaniowym, zresztą możesz zamieszkać w kraju w którym obowiązuje islam – to dopiero poznasz prawdziwe znaczenie państwa religijnego.

  3
  6
 4. Marian pisze:

  Obywatel -to dopiero pseudomądrość. Jak widać robisz to samo.Wiec w czym problem?

  5
  2
  • Do Marianka pisze:

   Marian problem to masz Ty – ze swoją pacyną !
   HA HA HA

   2
   5
  • Marian pisze:

   Bardzo zabawne o sobie piszesz Krzysztofie to już wszyscy wiedzą ze masz zrytą banie hahaha idzie Cię poznać po Twoich filozoficznych wpisach i odpowiedziach hahaha

   5
   1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *