zachmurzenie duże
12°
12°
sobota
Reklama
Oceń radnego: Maciej Furmanek najlepszy!
08 grudnia 2018 r. | 19:25
3

605 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego i Wójta. Głosowanie wygrał Maciej Furmanek. Najgorsza okazała się Bożena Skwara.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Panki. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Maciej Furmanek najlepszy!”

 1. Wróżka pisze:

  Jeszcze nic nie zrobił ,a jest najlepszy ?Co za bzdury.

  11
  2
 2. ele pisze:

  Ma piękny uśmiech, w przeciwieństwie do reszty ponuraków.

  2
  8

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *