zachmurzenie duże
24°
24°
niedziela
Reklama
Oceń radnego: Miłkowski najlepszy
12 maja 2019 r. | 12:39
3

436 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego i Wójta. Głosowanie wygrał Włodzimierz Miłkowski. Najgorszy okazał się Andrzej Blukacz.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Panki. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Miłkowski najlepszy”

 1. krystyna pisze:

  Ale w czym on jest najlepszy?

 2. Widz pisze:

  Oglądam sesje dość wnikliwie i zastanawiam się jaki ma sens ta ocena radnych?
  Pan Miłkowski nie zabrał głosu chyba ani razu, cóż więc zrobił, że jest najlepszy? Kto oddaje te głosy?

 3. Prawnik pisze:

  Bo jak się siedzi cicho to jest się najlepszym. Tak samo jest z włodarzami, kiedy nic nie robisz to jest dobrze bo nic się nie dzieje. Kiedy dużo robisz ludzie tylko liczą twoje błędy. Niestety tak jest….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *