zachmurzenie duże
wtorek
Reklama
Oceń radnego: Mirek najgorsza
30 czerwca 2019 r. | 10:15
4

700 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego i Wójta. Głosowanie wygrała Urszula Bujak. Najgorsza okazała się Ewa Mirek.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Panki. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.4 odpowiedzi na “Oceń radnego: Mirek najgorsza”

 1. IRENA pisze:

  Człowieku skończ już z tymi bzdurami ! Piszesz że Mirek najgorsza , a w tym Twoim śmiesznym sondażu jest zaraz po Brzęczku najlepsza , przestań palić to zioło lub zmień dilera.

  5
  1
 2. IRENA pisze:

  Ta Twoja strona schodzi na “psy” , nie zagląda już tu nawet nadworny fotograf Kiepury .

  4
  1
  • Widz pisze:

   Irenka, ważne że ty tu zaglądasz. Widać Jaruzelski zrobił co chciał i ma w dupie co tu i o czym piszą.

 3. Sprawiedliwy pisze:

  Furmanek to ma radochę. Tak niewiele mu potrzeba do szczęścia.

  9
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *