zachmurzenie duże
11°
11°
niedziela
Reklama
Oceń radnego: Mirek najlepsza!
25 sierpnia 2019 r. | 11:31
3

557 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego i Wójta. Głosowanie wygrała Ewa Mirek. Najgorsza okazała się Agnieszka Gmyrek-Wąsińska.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Panki. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Mirek najlepsza!”

 1. Stefan pisze:

  Babochłop musiał przegrać 🙂

  6
  5
 2. Sprawiedliwy pisze:

  Pani Bujak nieźle się pani dowartościowuje oddając tyle głosów na siebie w tym tygodniu. Nie może pani przeżyć porażki z ubiegłej edycji .Cóż jest pani małym człowieczkiem skoro bawi sie pani w te bzdury.

  6
  6

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *