zachmurzenie duże
11°
11°
niedziela
Reklama
UG Panki
Oceń radnego: Praski najgorszy!
24 czerwca 2018 r. | 10:43
2

536 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego i Wójta. Głosowanie wygrała Urszula Bujak. Najgorszy okazał się Wójt Bogdan Praski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Panki. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Praski najgorszy!”

 1. Wróżka pisze:

  Historia się powtarza pani Bujak nie może przeżyć tego,aby nie być najlepsza. Gorszy wynik byłby dla tej pani chyba porażką

  4
  4
  • Stefan pisze:

   Z tego całego bajzlu to jest najlepsza więc nie wiem o co pianę toczysz. Że twoja znajoma nie wygrywa?? Niech się stara to może kiedyś wygra ale dopóki milczy uparcie na sesjach to tylko możesz do niej mieć pretensje.

   3
   5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *