zachmurzenie umiarkowane
23°
23°
sobota
Reklama
Oceń radnego: Praski najgorszy!
12 sierpnia 2018 r. | 15:41
5

653 głosy oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego i Wójta. Głosowanie wygrała Urszula Bujak. Najgorszy okazał się Wójt Bogdan Praski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Panki. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.5 odpowiedzi na “Oceń radnego: Praski najgorszy!”

 1. Wróżka pisze:

  Pani Bujak tyle oddanych głosów i taki marny wynik ? Z tego wynika ,że jest wiele osób głosujących ,,1,,

  10
  4
 2. Józef pisze:

  Nie podoba ci się pani Bujak to głosuj tępa ruro na bodzia.

  5
  8
 3. IRENA pisze:

  Z tego co widać to najgorszy Blukacz , no cóż admin dorzuci kilka 1 Bodziowi i znów będzie najgorszy , a pani Bujak troszkę 5 , to dziwne że na koniec sondażu Bodzio i Bujak mają 2 razy więcej głosów niż pozostali , czyżby ten sondaż był robiony pod panią Bujak ?

  9
  6
 4. Cof pisze:

  Była już tu propozycja by skalę oceny zacząć od 0 a nie od 1…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *