zachmurzenie duże
23°
23°
piątek
Reklama
Oceń radnego: Praski najgorszy!
17 września 2017 r. | 15:40
5

1113 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego, w tym 150. głosów na Wójta. Głosowanie wygrała Urszula Bujak. Najgorszy okazał się Wójt Bogdan Praski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Panki. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.5 odpowiedzi na “Oceń radnego: Praski najgorszy!”

 1. Wróżka pisze:

  Znowu nie wygrała Bujak tylko Brzęczek .Mieć ponad 200 głosów i tylko taki wynik ?

 2. Stefan pisze:

  Ważne kto jest najgorszy 🙂

 3. Wróżka pisze:

  Kto jest najgorszy to wszyscy wiedzą .

 4. coff pisze:

  Jak go widzą tak go ….trzepie. ….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *