zachmurzenie duże
20°
20°
sobota
Reklama
Oceń radnego: Skwara najgorsza!
16 grudnia 2018 r. | 16:19
7

939 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego i Wójta. Głosowanie wygrał Maciej Furmanek. Najgorsza okazała się Bożena Skwara.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Panki. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.7 odpowiedzi na “Oceń radnego: Skwara najgorsza!”

 1. Speed pisze:

  Poniżej artykuł o wypadku na ulicy Dworcowej. Reporter piszę że jezdnia była wyjątkowo śliska… Brawo dla nowej władzy za posypywanie nawierzchni. Hmm tam przecież mieszka Czesio, a czy to nie on przypadkiem dawał rady poprzedniemu wlodarzowi i twierdził że latem jego ulicą powinna być lana wodą? Zatem pytanie gdzie dziś są Ci krzykacze , kiedy drogi nie są posypane i dzieją się takie nieszczęścia?

 2. Karol pisze:

  eee tam drogi nie posypane… dziennikarz pewnie napisze, że brawura była przyczyną 🙂 swoją drogą nie wierze w to, że Ci co przez ostatnie miesiące byli największymi krzykaczami teraz będą grzecznie siedzieć… przez chwilę na pewno, a później… 🙂

  2
  1
  • Speed pisze:

   Masz rację będą cicho tylko przez jakiś czas. Niestety niektórzy mają to wrodzone.

   1
   1
  • Stefan pisze:

   A Wy co macie wrodzone?? Włażenie w dupę bez wazeliny dla kilku srebrników ?? Który z Was zadzwonił chociaż raz gdziekolwiek że jezdnia oblodzona?? Do dyskusji to wszyscy ale do roboty niema nikogo.

   1
   1
  • Speed pisze:

   Bo od tej roboty to akurat nie my jestesmy. Pomysł trochę że zanim ktokolwiek zadzwoni to już może być za późno. Temat jak widzę dla Ciebie za ciezki. Za poprzedniej władzy potrafiłes narzekać na obodzone drogi a teraz co nawrociłes się? Sugerujesz że moje komentarze wstawiam za pieniądze czy twój mózg nie miał już argumentów i dlatego piszesz takie pierfoły ?

   1
   1
  • Stefan pisze:

   Teraz Ty pomyśl trochę, nikt nie zadzwoni to wydłuża się prawdopodobieństwo wypadku do maksimum. Jaka to robota zadzwonić na 112 ?? Lub do rejonu?? żadna a ile satysfakcji że komuś być może życie się uratowało. Oprócz tego to że zadzwonisz to też widzą że się interesujesz stanem dróg i nie będą siedzieć na bazach tylko będą bardziej widoczni na drogach, notabene żadnej łaski nie robią bo są finansowani z naszych podatków. Dla Twojej wiadomości, jestem kierowcą i czy to za poprzedniej władzy czy obecnej, jeżeli sie źle dzieje lub będzie źle sie działo to będę interweniował.
   Trochę więcej wiary i kiedyś moze dotrzemy do Europy.

   1
   1
  • Speed pisze:

   Zadzwonić nie zaszkodzi to fakt, kiedy jest duża wilgotność powietrza a temperatura spada poniżej zera to normalne że drogi należy regularnie sypać. To właśnie uchroni od wypadku. Zwykły człowiek może sobie dzwonić. Piaskarki wyjeżdżają tylko na komendę gminy oczywiście na drogach gminnych. To początek zimy, mam nadzieję że drogi będą czyste a kierowcy bezpieczni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *