zachmurzenie duże
24°
24°
niedziela
Reklama
Oceń radnego: Skwara najgorszy!
01 września 2019 r. | 12:35
2

790 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego i Wójta. Głosowanie wygrała Wójt Urszula Bujak. Najgorsza okazała się Bożena Skwara.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Panki. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Skwara najgorszy!”

 1. Sprawiedliwy pisze:

  Pani Bujak wie jak się robi głosy po 22.00 . W Pani jest tyle kompleksów ,że obdzieliłaby nimi całe Panki. Kto mądry i na stanowisku w ten sposób bawi się ? Wiadomo osoba niedowartościowana i zakompleksiona.Proponuję sesję terapeutyczne .

  6
  3
  • Ela pisze:

   Sprawiedliwy,napisz też jak babochłop nabija głosy bo wójcina to nawet tu nie zagląda bo nie ma na to czasu naprawiając ten bajzel jaki jej SILNORĘKI zostawił.

   4
   2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *