zachmurzenie duże
24°
24°
niedziela
Reklama
Oceń radnego: Skwara ponownie najgorsza!
23 grudnia 2018 r. | 16:49
2

732 głosy oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego i Wójta. Głosowanie wygrał Maciej Furmanek. Najgorsza okazała się Bożena Skwara.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Panki. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Skwara ponownie najgorsza!”

 1. IRENA pisze:

  Dajcie już spokój z tymi ocenami radnych , bo za co niby mamy ich oceniać , jak wszystkie uchwały są podejmowane jednogłośnie , jedynie na 5 to mogę ocenić pana Brzęczka za ” latanie ” z mikrofonem po sali , ze względu na to że Urzędu nie stać na zakup jeszcze jednego mikrofonu dla pani Wójt .

  5
  3
 2. Leszek pisze:

  u mnie 4+ na Pastora , za udzielanie się na sesjach , zawsze zabiera głos , tylko przez to nagłośnienie nie słychać o czym mówi , ale za aktywność 4 + !!!

  2
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *