zachmurzenie duże
11°
11°
poniedziałek
Reklama
Oceń radnego: Sroka najgorszy
20 października 2019 r. | 16:58
2

295 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego i Wójta. Głosowanie wygrała Wójt Urszula Bujak. Najgorszy okazał się Krzysztof Sroka.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Panki. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.

 2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Sroka najgorszy”

 1. Wuj pisze:

  Ten gość jest wyjątkowy nawet na tle pozostałych radnych. Skąd tak niską ocena? Chyba ateiści oddali głosy, niech będą potępieni na wieki wieków amen.

  4
  2
 2. Tom pisze:

  Pan Sroka postawił gabloty na wsi.Te gabloty są na klucz i tylko on może tam wieszać co chce nawet nie będzie jak klepsydry zawiesić bo on ma klucz i trzeba go informować i hrabia przyjedzie otworzyć.Gablota w miejscu na środku skrzyżowania no jakaś porażka tam nie wolno sie zatrzymywać i czytać…. bez wyobraźni wogóle jest ustawiona stwarza niebezpieczenstwo w ruchu samochodowym.Takie gabloty nawet kolo gminy nie ma.Szkoda pieniędzy na taki zakup przez gminę z funduszu sołeckiego można w co innego zainwestować ale nie takie coś.Albo po co tam kolorowa altana na zrujnowanym placu zabaw tam nikt nie chodzi zawsze pusto .Śmieszne pomysly gratuluję “szafarzowi”.

  3
  3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *