zachmurzenie duże
-1°
-1°
czwartek
Reklama
Oceń radnego: Tomasz Szymański najlepszy!
22 kwietnia 2018 r. | 12:37
4

664 głosy oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego i Wójta. Głosowanie wygrał Tomasz Szymański. Najgorszy okazał się Wójt Bogdan Praski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Panki. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.4 odpowiedzi na “Oceń radnego: Tomasz Szymański najlepszy!”

 1. Z Panek pisze:

  Brawo Tomek , tylko na Wójta startuj

  13
  3
 2. Ela pisze:

  Na Wójta to proponowałabym pana Blukacza , na każdej sesji zabiera głos, ma najwięcej wniosków i interpelacji , po prostu interesuje się naszą gminą , nie “ucieka” przed pytaniami mieszkańców , w/g mojej oceny UG za rządów pana Blukacza byłby transparentny i dobrze zarządzany .

  6
  4
 3. Anna pisze:

  Tylko jeszcze trzeba wiedzieć o czym się mówi.

  3
  4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *