zachmurzenie umiarkowane
23°
23°
sobota
Reklama
Oceń radnego: Urszula Bujak najgorsza!
07 lipca 2019 r. | 10:04
19

387 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego i Wójta. Głosowanie wygrał Krzysztof Brzęczek. Najgorsza okazała się Wójt Urszula Bujak.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Panki. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.19 odpowiedzi na “Oceń radnego: Urszula Bujak najgorsza!”

 1. Mieszkankaniec pisze:

  Bez wątpienia!

  4
  5
  • Janek pisze:

   ale wy jesteście zabawni 🙂

   Ma poparcie 70 procent elektoratu, który na nią zagłosował i czy się wam podoba czy nie będzie cztery lata z kawałkiem rządzić. Od siebie dodam, że bardzo dobrze będzie rządzić, bo uczciwie. Bez dogadywania się z lokalnym biznesem i wrzucaniem pieniędzy w błoto. Jak z budżetu nie będzie przepłacać za usługi, to wystarczy na inwestycje.

   Za cztery lata znów wygra wybory, bo poprzedniego wójta nikt nigdy już nie wybierze, a ona zrobi co konieczne dla mieszkańców. Potrzeba tylko czasu, a tego nie brakuje.

   5
   3
  • Księgowa pisze:

   Jak na razie przy tak rozbuchanych przez nią wydatkach bieżących to marne szanse na to że na inwestycje coś zostanie. Ale pożyjemy zobaczymy

   2
   4
  • Krzychu pisze:

   Może bez dogadywania się z lokalnym biznesem za to z nielokalnym.
   Dobra zmiana
   I tych w błoto wyrzuconych pieniędzy to już ma dużo na koncie Pani wójt

   3
   4
 2. Kika pisze:

  Chcieliście Bujakowej ,to macie,o co chodzi?To nieudacznicy,nic nie potrafi,nawet redaktorzyna jej nie pomoże,bo taki sam tępy jak ona.Macie ,czego chcieliście.

  6
  4
  • Stefan pisze:

   Chcieli to mają. Złapali się na jej obietnice i fałszywa dobroć. A w głowie tylko sztuczne rzęsy. Teraz nie narzekać. 5 cudownych lat was czeka. .

   5
   6
 3. Anka pisze:

  Niech wraca na Parkitkę, tam gdzie jej miejsce

  6
  4
 4. Księgowa pisze:

  Bo tylko przesadza w urzędzie ludzi z miejsca na miejsce ze odnaleźć sie w urzedzie nie mozna zamiast się wziąć za robotę. A w gminie nic nie zrobione.

  6
  4
  • Mieszkankaniec pisze:

   Nawet nie złożyli wniosku w konkursie na Incjatywy sołeckie a prawie wszystkie gminy w powiecie zlozyly. Nie zlozyly Panki bo jak to psni wójt powiedziała – nie ma kto wniosku napisać!!! To po co jest kierownik kiedrzyn od inwestycji. Inwestycji nie ma to ż nudów niech jakiś wniosek napiszę. A jak nie umie to Bujak niech sama pisze A nie mówi że nie ma kto napisać

   6
   4
 5. kolo pisze:

  Tam nie ma z kim pracować, same orły z Sekretarz na czele, nigdy nie wie o co chodzi

  6
  4
 6. Darek pisze:

  Może nareszcie pójdzie po rozum do głowy ?

  1
  4
 7. panki pisze:

  Wójt to powinna zwolnić połowę tej wspaniałej ekipy a zwłaszcza te co przesadza.

  3
  4
 8. Stefan pisze:

  Kilku zasrańców z obozu Bodzia pisze sami ze sobą,tyle wam pozostało. Trzeba nie było okradać gminy a teraz płacz że koryto uciekło. A będzie jeszcze bardziej boleć.

  5
  2
  • Krzychu pisze:

   Poziom słownictwa odzwierciedla poziom umysłu. Stawiasz poważne zarzuty tylko poprzyj to choć jednym faktem. A każdy osadza wg siebie.

   1
   4
  • Mieszkankaniec pisze:

   Stefan, was już boli coraz bardziej a to dopiero pół roku rządów .

   3
   2
  • stary pisze:

   W przystajni odśnieżanie kosztowało 20 tyś, U nas 100 tyś, tak sie wałki kręciło.
   I podobnie było z przetargami na drogi , przykład Olki , wygrali za 186 tyś . A na drugi dzień był aneks do budowy na prawie 70 tyś na dodatkowe prace , Tak się wygrywa przetargi

   4
   3
  • Mieszkankaniec pisze:

   Chcąc porównać odśnieżanie trzebanporiwnac stawkę za km a nie ogólna wartość bo to duże pole do manipulacji czytelnika.
   Jakie Olki?

   3
   5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *