zachmurzenie duże
11°
11°
poniedziałek
Reklama
Oceń radnego: Urszula Bujak ponownie najlepsza
26 listopada 2017 r. | 12:17
3

1190 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego, w tym 126. głosów na Wójta. Głosowanie wygrała Urszula Bujak. Najgorsza okazała się Ewa Mirek.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Panki. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Urszula Bujak ponownie najlepsza”

  1. Obserwator głosowania pisze:

    Ten ranking to kpina pani Urszula przegrywała mocno i znowu wygrała i tak jest co tydzień. Hahaha obserwuje to głosowanie już od pewnego czasu.

  2. mieszkańcy pisze:

    Krzyś na Wójta !!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *