zachmurzenie umiarkowane
23°
23°
wtorek
Reklama
Oceń radnego: Urszula Bujak najlepsza!
10 grudnia 2017 r. | 06:34
1

1263 głosy oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego, w tym 151. głosów na Wójta. Głosowanie wygrała Urszula Bujak. Najgorszy okazał się Wójt Bogdan Praski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Panki. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Urszula Bujak najlepsza!”

  1. Wróżka pisze:

    Tak właściwie to pani wcale nie jest najlepsza w tym rankingu . Tyle głosów oddanych ,to średnia i tak jest mniejsza od innych radnych , czyli bardziej tyły pani obstawia .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *