zachmurzenie duże
wtorek
Reklama
Urszula Bujak/Aktualności TVP3 Katowice, 26.09.2016 r.
Oceń radnego: Urszula Bujak najlepsza!
11 marca 2018 r. | 10:16
4

857 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego i Wójta. Głosowanie wygrała Urszula Bujak. Najgorszy okazał się Wójt Bogdan Praski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Panki. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.4 odpowiedzi na “Oceń radnego: Urszula Bujak najlepsza!”

  1. Wróżka pisze:

    90 osób głosujących i taki marny wynik…….. jaki wynik miałaby ta pani przy 30 głosujących ?

  2. piotrek pisze:

    przy praskim na ktorego glos od 2 lat oddaje 120 osob to sama sobie odpowiedz

  3. piotrek pisze:

    szczerze mowiac ja tam lepszych nie widze ale chetnie poznam twoj typ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *