zachmurzenie duże
12°
12°
sobota
Reklama
Oceń radnego: Urszula Bujak najlepsza!
15 kwietnia 2018 r. | 18:06
2

820 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego i Wójta. Głosowanie wygrała Urszula Bujak. Najgorszy okazał się Wójt Bogdan Praski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Panki. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Urszula Bujak najlepsza!”

 1. Wróżka pisze:

  Najlepsza ? To bzdura ponad 80 głosów oddanych i taki marny wynik .

  12
  5
 2. ?? pisze:

  Stresujesz się byle czym??nie wchodź na ta stronę będziesz zdrowsza ?To tak musi być że przewodnicząca najlepsza.

  5
  8

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *