zachmurzenie duże
wtorek
Reklama
Urszula Bujak/Aktualności TVP3 Katowice, 26.09.2016 r.
Oceń radnego: Urszula Bujak najlepsza!
10 czerwca 2018 r. | 11:24
1

529 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego i Wójta. Głosowanie wygrała Urszula Bujak. Najgorszy okazał się Wójt Bogdan Praski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Panki. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Urszula Bujak najlepsza!”

  1. mieszkańcy pisze:

    Pani Ewo pani wyniki w tym sondażu świadczą o tym , że należałoby pomyśleć o kandydaturze na Wójta . Pani ocena jako samorządowca w oczach mieszkańców gminy jest bardzo wysoka ( pierwsza kadencja Radnej, a efekt każdy widzi jak zmieniło się osiedle ! )

    1
    1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *