zachmurzenie umiarkowane
23°
23°
sobota
Reklama
Oceń radnego: Urszula Bujak najlepsza!
26 sierpnia 2018 r. | 11:29
14

731 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego i Wójta. Głosowanie wygrała Urszula Bujak. Najgorszy okazał się Wójt Bogdan Praski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Panki. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.14 odpowiedzi na “Oceń radnego: Urszula Bujak najlepsza!”

 1. Rychu pisze:

  kiedy będzie wiadomo kto na 100% startuje na wójta?

  11
  3
 2. IRENA pisze:

  Jest tylko Bodzio !!!! Żaden kontrkandydat nie chce poznać smaku porażki już w I turze i dlatego nikogo nie ma . No może że Kłobucka.pl poprowadzi sondaż przedwyborczy i kogoś “wylansuje” dając mu już na starcie 99% poparcia , a może sam redaktor naczelny stanie w szranki z Wójtem w tych wyborach ?

  3
  15
 3. Wróżka pisze:

  Pani Bujak wiem jak dokładać punkty ,ale to jest nieuczciwe . Chyba że za wszelką cenę trzeba być na pierwszym miejscu . To są przedszkolne rywalizację

  3
  13
 4. Qwert pisze:

  Pani Bujak startuje z PiS – u ???

  2
  2
 5. IRENA pisze:

  Ja słyszałam że z “Totalnej Opozycji przeciw Bodziowi” , bo tamci panowie nie chcą już następnej kompromitacji w wyborach .

  1
  9
 6. obserwator pisze:

  Irena. Weź przestań pisać te peany bo już wszyscy znają twoje zdanie i rzygają nim

  9
  1
 7. Wyborca pisze:

  Nie wiesz dokładnie i głupoty gadasz . A praski nawet do drugiej tury nie wejdzie Pani IRENO ,

  5
  1
  • IRENA pisze:

   Zgadzam się z Tobą wyborco , Bodzio nie wejdzie do II tury , bo już wygra w I turze !!!!!!

   2
   6
  • Wyborca pisze:

   Chyba śmiechem . Powiec ile gmina ma już długu ,
   Oficjalnie było ponad 10mln ,
   a nie oficjalnie się mówi że nawet 17 mln jest .
   I dla czego zablokował założenie komitetów wyborczych w gminie,
   Aż tak sie boi rywali

  • IRENA pisze:

   Wyborco napisz lepiej ile Bodzio zrobił dla naszej gminy , ilu mieszkańców skorzystało z różnych dotacji , za Bodzia płynął strumień , morze a nawet ocean pieniędzy do naszej gminy i myślisz że mieszkańcy będą chcieli stracić takiego menagera , zobaczysz że będzie tylko I tura dla Bodzia jak było 4 lata temu.

   1
   5
  • Wyborca pisze:

   Za nie swoją kasę dużo można zrobić , tylko kto te kredyty odda ,
   Prosty przykład ma Pani kredyt na dom I co weźmie Pani kolejny tak duży kredyt , wątpie, środków unijnych żadnych nie dostajemy , więc proszę bzdur nie opowiadać

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *