zachmurzenie duże
wtorek
Reklama
Oceń radnego: Urszula Bujak najlepsza!
20 sierpnia 2017 r. | 20:24
5

622 głosy oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego, w tym 66. głosów na Wójta. Głosowanie wygrała Urszula Bujak. Najgorszy okazał się Andrzej Blukacz.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Panki. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.5 odpowiedzi na “Oceń radnego: Urszula Bujak najlepsza!”

 1. Hans pisze:

  Pan radny sprzedał się za prawo pierwokupu działki którą dzierżawi więc ląduje na dnie jak jego idol trzepak.

  • Smith pisze:

   Na dnie to Ty z pewnością jesteś. Jak i radny Tak i trzepak i ja z nimi mam gdzieś takich jak Ty. Możesz sobie tylko popisać a oni mają pod dostatkiem wszystkiego i śmieją Ci się prosto w Twoj fałszywy ryj ?

  • Hans pisze:

   I wszyscy trzej możecie mi possać……..

  • Andrzej pisze:

   Praski naszymi finansami kupił 10 radnych . Np.
   Antonczak ma gminną kostkę na placu około 8 palet , piesków sie nagradza

  • Smith pisze:

   Więc czemu tego nie zgłosisz gdzie trzeba? Tym sposobem jesteś wspolowinny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *