zachmurzenie umiarkowane
23°
23°
sobota
Reklama
Oceń radnego: Urszula Bujak najlepsza!
10 września 2017 r. | 18:13
3

1335 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego, w tym 205. głosów na Wójta. Głosowanie wygrała Urszula Bujak. Najgorszy okazał się Andrzej Blukacz.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Panki. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Urszula Bujak najlepsza!”

  1. Z Panek pisze:

    Brawo Pani Ulu

  2. Wróżka pisze:

    Pani Mirek wg mnie ma najlepszy wynik , ponieważ oddano na nią 43 głosy ( wynik 4,16 ) , a na Panią Bujak oddano 133 głosy co dało wynik 4,45 .Proporcjonalnie lepiej wyszła Pani Mirek.

  3. FRANC pisze:

    Jakie 205 na wojta? Panie redaktorze prosimy o wyjaśnienie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *