zachmurzenie duże
wtorek
Reklama
Oceń radnego: Urszula Bujak najlepsza, Bożena Skwara najgorsza!
05 lutego 2017 r. | 16:34
2

868 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego, w tym 108. głosów na Wójta. Głosowanie wygrała Urszula Bujak. Najgorszy okazała się Bożena Skwara.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Panki. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Urszula Bujak najlepsza, Bożena Skwara najgorsza!”

  1. Z Panek pisze:

    Porównuje głosowanie z Wreczycy i z Panek. Redaktorek tym kieruje? bo troszkę ktoś błądzi? Zastanawiam się nad 107 głosów sr 4.40 do 42 głosów sr-3.76,41 głosów 3.54, 3.70-43 głosy!Panie redaktorze może zrób jak we Wreczycy wszyscy równi, nie mydl oczu ludziom. W zeszłym tygodniu juz pisało ze Skwara będzie w przyszłym tygodniu, ustalone z góry? Skącz tą głupia zabawę bo masz coraz mniej wejść 😉

  2. Z Panek pisze:

    Proszę poznać regulamin tego głosowania i dopiero się wypowiadać. O 22 godz powiem kto będzie za tydzień,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *