zachmurzenie duże
11°
11°
niedziela
Reklama
Oceń radnego: Urszula Bujak najlepsza, Bożena Skwara najgorsza!
26 marca 2017 r. | 20:21
4

920 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego, w tym 100. głosów na Wójta. Głosowanie wygrała Urszula Bujak. Najgorsza okazała się Bożena Skwara.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Panki. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.4 odpowiedzi na “Oceń radnego: Urszula Bujak najlepsza, Bożena Skwara najgorsza!”

 1. Xxxxx pisze:

  Po kiego diabła ten durny ranking. I tak prawie nikt nie głosuje , potrzebny on jak …niemacie nic lepszego !!

 2. obserwator pisze:

  oj widzę, że nerwy puszczają co niektórym… hahahaha to oznacza, że ranking cieszy się zainteresowaniem !!
  a może prawda boli ???

 3. Xxxx pisze:

  Ani jedno ani drugie.Mi to lotto na co głosujecie. Tylko smieszy mnie ,bo jak dzieci w szkole. . “”prose Pani ja pierwsa. A ona ostatnia “” smieszne i żałosne zarazem. Zreszta nie tylko ja mam taka opinie o tym i wiele osob nie głosuje. Maja dość tych ciagłych rywalizacji o pierwszeństwo . kto ważny ,a kto nie . I chyba liczą sie czyny a nie jakiś tam ranking. Pomyśl o tym ,,Obserwator …

 4. Klaudia pisze:

  Bo jakby tego rankingu nie miał redaktorek to nikt by tu nie zaglądał. To nie wiesz ze czegoś trzeba się trzymać. Z czegoś musi żyć i żeruje na ocenach radnych 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *