zachmurzenie duże
wtorek
Reklama
Oceń radnego: Urszula Bujak najlepsza, Bożena Skwara najgorsza!
07 stycznia 2017 r. | 16:47
3

1566 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego, w tym 142. głosy na Wójta. Głosowanie wygrała Urszula Bujak. Najgorszy radnym okazała się Bożena Skwara.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Panki. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Urszula Bujak najlepsza, Bożena Skwara najgorsza!”

  1. Z Panek pisze:

    Brawo Ula

  2. jacoo pisze:

    Skwara ma chyba ostatnią kadencję…

  3. Ania pisze:

    Bo mina dość nie tęga

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *