zachmurzenie duże
23°
23°
piątek
Reklama
Oceń radnego: Urszula Bujak najlepsza, Krzysztof Antończak najgorszy!
28 października 2016 r. | 15:02
7

2893 głosy oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego, w tym 277. głosów na Wójta. Głosowanie wygrała Urszula Bujak. Najgorszy radnym okazał się ponownie Krzysztof Antończak.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Panki. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.7 odpowiedzi na “Oceń radnego: Urszula Bujak najlepsza, Krzysztof Antończak najgorszy!”

 1. Wróżka pisze:

  Śledzę oceny wójta i radnych od początku głosowania .wydaje mi się ,że wójt już nawet nie ma resztek sumienia , bo widząc jaki ma wynik powinien wyciągnąć wnioski z tego i honorowo odejść. Cóż, kiedy ten człowiek nie ma już sumienia i honoru i………… zostanie ,aby mobingować i zastraszać . Wiem ,że to zło do niego wróci ,bo tak jest w życiu.

 2. Wróżka pisze:

  Radni z lichymi notowaniami powinni już więcej nie startować w wyborach . Raczej teraz to wyjścia nie mają, jak tylko spalić się ze wstydu, Wójt ma jedno wyjście zrezygnować, ale tak nie postąpi ten bezwstydny facet.

 3. Wróżka pisze:

  Do ranking należy jeszcze dołożyć dwie osoby z gminy i dodać punkty ujemne .Pewnie nie byłby najgorszy pan Antończak .Okazało by się ,że i wójt jest w tej skali poniżej zera .To dopiero byłaby zabawa i lekcja kogo to mieszkańcy wybrali . Może przez ten ranking mieszkańcy pochylą czoło i w następnych wyborach dobrze zagłosują ( na honorowe odejście wójta nie ma co liczyć ) .

 4. Wróżka pisze:

  Patrząc na te zdjęcia widzę zmartwioną twarz i chyba modlącą się pani Stępień .Chyba prosi Boga ,by jej nie wywieźli na taczce z sesji RG .

 5. Lech pisze:

  A co jest wart radny Piłarz , myśli że połowę cygański ma rodzinę to jest Bogiem , a nawet nie raczył bronić szkoły by nie urazić wójta. A jak by nie było to rodzina. Radni zawsze tańczyli jak wójt zagra , jednym słowem są nic nie warci

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *