zachmurzenie umiarkowane
23°
23°
sobota
Reklama
Oceń radnego: Urszula Bujak najlepsza, Krzysztof Antończak najgorszy!
21 października 2016 r. | 20:29
8

2276 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego, w tym 242. głosy na Wójta. Głosowanie wygrała Urszula Bujak. Najgorszy radnym okazał się Krzysztof Antończak.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Panki. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.8 odpowiedzi na “Oceń radnego: Urszula Bujak najlepsza, Krzysztof Antończak najgorszy!”

 1. Jamuz pisze:

  Znowu opozycja gora

  • Mieszkaniec Praszczyk pisze:

   Ta opozycja to może się zajmie swoim bagnem bo utaplana po uszy i dużo tam ma do zrobienia, oj dużo.

 2. JARO pisze:

  Brawo dla Wójta !!! Na ostatniej sesji rozegrał Radę Gminną jak dzieci . Kążdy Radny co wstał dostał obietnicę ; “jeden drodę , drugi chodnik , trzeci żarówkę “, a w opozycji jak widać to tylko pani przewodnicząca , reszta siedzi cicho , co niektórzy dopominają się o dokumentację do wglądu żeby wiedzieli nad czym głosują , dziwne że wcześniej nie domagali się tego, głosując nie wiedząc nawet za czym !

 3. Z Panek pisze:

  Obejrzałam…
  Ani drody, ani chodnika, ani też żarówki nie było. Czyli obietnic nie było.
  Skup się.

  • JARO pisze:

   obejrzyj jeszcze raz na “nowinach kłobuckich” jest nagranie, bo na sesji chyba się zdrzemnęłaś/zdrzemnąłeś !!!! Ta Rada to porażka !, połowa niemych , a drudzy zadają głupawe pytania !!

 4. JARO pisze:

  Wójt jest wielki !!! “kałużę zasypiemy, a żarówkę wkręcimy” i wszyscy już jesteśmy zadowoleni !

 5. Z Panek pisze:

  Oglądałam na nowinach właśnie. Cóż… każdy widzi i słyszy co chce. A wielki jest, to prawda – chyba z dwa metry chłopa.

 6. Fryc pisze:

  Radni to typowe pacholy … Większość pracuje w Konieczkach i pewnie są zastraszeni lub faktycznie mają takie puste łby. Taki palacz czy chłop od wideł oderwany decyduje o przyszłości gminy … Żenada jednym słowem … Przy następnych wyborach ludzie już nie będą tacy naiwni .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *