zachmurzenie duże
31°
31°
piątek
Reklama
Oceń radnego: Urszula Bujak najlepsza, Lidia Stępień najgorsza!
19 listopada 2016 r. | 20:00
3

1899 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego, w tym 167. głosów na Wójta. Głosowanie wygrała Urszula Bujak. Najgorszy radnym okazała się Lidia Stępień.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Panki. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Urszula Bujak najlepsza, Lidia Stępień najgorsza!”

  1. Z Panek pisze:

    Ula gratulacje

  2. Krzysiek Jot pisze:

    Ulka tak trzymaj!

  3. Wróżka pisze:

    Dalej wójt nie wyciągnął wniosków a tego głosowania.Jakim trzeba być złym człowiekiem,żeby nie dostrzec tego,że ludzie go nie chcą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *