zachmurzenie duże
12°
12°
sobota
Reklama
Urszula Bujak/Aktualności TVP3 Katowice, 26.09.2016 r.
Oceń radnego: Urszula Bujak najlepsza, Lidia Stępień najgorsza!
03 grudnia 2016 r. | 17:17
12

3515 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego, w tym 293. głosów na Wójta. Głosowanie wygrała Urszula Bujak. Najgorszy radnym okazała się Lidia Stępień.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Panki. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.12 odpowiedzi na “Oceń radnego: Urszula Bujak najlepsza, Lidia Stępień najgorsza!”

 1. Jamuz pisze:

  Brawo Ulka

 2. Wróżka pisze:

  Gdyby Lidia Stępień nie miała takiej siostry, to pewnie byłaby w rankingu na wyższym miejscu. Tak płaci za złośliwą siostrunię.

 3. Z Panek pisze:

  To jest fakt. Lecz siostra szykuje sobie stanowisko dyrektora w szkole , a tak sie składa że na Aleksandrowie idzie na emeryturę.

 4. Nikt pisze:

  Wróżka, kim ty jesteś? Śledzę twoje wpisy od jakiegoś czasu i dochodzę do wniosku, że ty musisz być kimś z drużyny wójta. wachowska odpada. O ile pisanie źle o wójcie przyszło by jej z łatwością, o tyle pogardliwe komentowanie własnego wyglądu już nie do końca. W końcu ona uważa, że wygląda dobrze, skoro od lat wygląda tak samo. Nie potrafiła by w swoim wyglądzie znaleźć wad, które widzą inni. Czy ty nie jesteś Piątkowska? Ze zdjęć widać, że jesteś estetką, na pewno razi cię niechlujnosć tamtej. No i wójt pewnie też ci obrzydł. Dlatego tutaj tak się udzielasz. Potrafisz jednak tylko judzić. Dlaczego sama nie napiszesz i nie zgłosisz spraw tam, gdzie radzisz ludziom z forum, żeby to zrobili?

 5. Wróżka pisze:

  Pani Wachowska ,gdyby zadbała o swoją fryzurę typu,, pod strzechą ,, odprasowała ubrania i mniej frywolnie zadawałaby się z cudzymi mężami to może byłoby nieźle . Z tym będzie trudniej bo ma taki niechlujny wygląd i frywolny charakter.

 6. Z Panek pisze:

  Większość ludzi pamięta dla czego Pani skarbnik została zwolniona z liceum w Krzepicach.

 7. nikt pisze:

  wróżka, ok.
  z Panek- ja nie pamiętam. Oświecisz?

 8. Mike pisze:

  Muszę sie wam pochwalić w końcu zrzucilam wage –
  6 kilogramów. Przeszukałam chyba caly polski internet zeby znalezc coś na odchudzanie i
  znalazłam. Wpiszcie sobie w google: xxally radzi jak szybko schudnąć

  Also visit my web site Gene1988

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *